Magnet Çeşitlerini İncelediniz mi?

Magnet, buzdolabı üzerine yapıştırılabilen, çok amaçlı dekoratif bir objedir. Bu obje ile buzdolabının ustu çok güzel bir şekilde süslenebilmektedir. Arka kısmında mıknatıs olup, ön kısımları farklı renklerde tasarlanmaktadır. Şekil, ebat, boyut olarak değişiklik gösterebilirler. Ayrıca promosyon yapmak içinde çok etkili bir yöntemdir. Promosyon ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi de magnetlerdir. Sayısız çeşitleri vardır ve insanların hayatına renk katmaktadırlar. Birçok kişi tarafından kullanılarak, yaygın bir kullanıma ulaşmıştır. Pazarlama stratejileri oluştururken de magnetlerden yardım alınabilmektedir. Magnetlerle yapılan firma reklamları daha kalıcı olmaktadır. Müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak için magnet rahatlıkla kullanılabilmektedir. Magnet üzerinde yer alan bilgiler, uzun süre o firma hakkında reklam yapılmasını sağlamaktadır. Magnet modelleri firmaların isteğine göre tasarlanmakta ve bu sayede hedef kitle oluşturmaktadır. Nahıl’da bulunan magnetleri inceleyerek, beğendiğiniz magnetlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Böylece evinizde bulunan buzdolabı ya da elektronik su sebili gibi yerleri süsleyebilirsiniz. Magnetler yaşam alanlarının çok renkli görünmesini sağlayabilmektedir. Sahip olduğunuz magnetlerden koleksiyonlar yaparak, başkalarının da böyle bir koleksiyon yapmasını teşvik edebilirsiniz. Gitmiş olduğunuz şehir ya da ülkeler, başkaları tarafından görüldüğünde merak uyandırırlar. Onlarda merak ederek magnet sahibi olmak ve o şehir ya da ülkeye seyahat etmek isteyebilirler.

 

Magnetler Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?

Manyetik bir alan oluşturarak nikel ya da demir gibi toprak metallere yapıştırılabilen magnetletin farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Küçük çaplı isletmelerin reklam yapması için kullanılabilmektedir. Küçük isletmeler cirolarına çok fazla dikkat ederler. Bu nedenle magnetle yapılan reklamlar, gelir kaynağı oluşmasına sebep olmaktadır. Firmalar için kartvizit görevi görmektedirler. Buzdolabı ya da elektronik su sebillerinin üzerine yapıştırılabilen magnetler, insanların aklında çok kalıcı olmaktadır. Magnet reklamlarını kullanan firmalar, uzun sure akılda kalabilme imkanına sahip olurlar. Çünkü sürekli göz önündedirler. Bu da onların unutulmasının önüne geçmektedir. Magnetler az ve öz bilgileri insanlara sunarlar. Görselliği güzel magnetler, insanlar tarafından daha çok ilgi çekmektedir. Ayrıca şehirlerin içerisinde çok popüler hale gelmiş yerlerde, magnetlerle görülebilmektedir. O şehri merak eden kişiler, magnet sayesinde daha çok meraka sahip olurlar. Bu da insanlarda oraya gitme isteği uyandırmaktadır. Magnetlerinizi evinizin yapıştırabileceğiniz alanlarına yapıştırarak çok şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ebat olarak farklı ebatlar tercih ederek, küçükten büyüğe şık koleksiyonlar hazırlayabilirsiniz. Magnetlerde kullanılan baskı yöntemlerinden biriyle, güzel bir magnet edinebilirsiniz

 

Magnetlerde Hangi Baskılar Kullanılır?

Magnet baskılar farklı baskı çeşitleriyle yapılabilmektedir. Bütün baskı çeşitlerinin temel amacı, güzel bir magnet modeli ortaya koyabilmektir. Magnetleri oluşturmak için ofset baskı, dijital baskı, selefin kaplama tercih edilebilmektedir. Bu baskı çeşitlerini kullanarak, oval kesim magnet oluşturulabilmektedir. Ayrıca, özel kesim, parlak sele fonlu, lens sele fonlu magnetlerde kullanılabilmektedir. Ofset baskı, en kaliteli baskı olarak on plana çıkmaktadır. Maliyet aynıdır. Fakat, daha fazla urun çıkarılabilmektedir. Bu da tercih edilmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve ekonomik baskı isteyenler, ofset baskıdan faydalanabilirler. Dijital baskı ise, ofset baskıdan daha hızlı urun çıkarılabilmesi imkanı sunmaktadır. Acil magnet ihtiyacı olanların tercih edebileceği bir seçenektir. Dijital baskı hem ekonomiktir hem de daha canlı baskılar ortaya koymaktadır. Renklerin canlı olması, marka ve logonun da daha dikkat çekici olması sağlamaktadır. Selefin kaplamada ise, selefin magnetlere koruyucu özellik sağlamaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü magnet tercih etmek isteyenler, bu yöntemi tercih edebilmektedir. Düz, standart oval ya da özel kesim olan magnetler farklı şekillerde de olabilmektedir. Birbirinden farklı fiyat alternatifleriyle magnet fiyatları araştırması yaparak, Nahıl’dan magnetlerinizi temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR