Yıkanabilir Bez Maske

İş, okul ya da ulaşım sırasında çok sayıda insan ile aynı ortamda bulunmak hastalık riskini artırır. Bir yandan rahat nefes alabilmek için bir yandan da enfeksiyonlardan korunmak için yıkanabilir bez maske kullanmak bu konuda iyi bir seçenek olarak göze çarpar. Yıkanabilir bez maske günlük hayatta koruma amaçlı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Nahıl bünyesinde her kesime hitap edecek şekilde el emeği ile çeşitli yıkanabilir bez maske ürünleri vardır.

Yıkanabilir Bez Maske Çeşitleri

Yıkanabilir bez maskeler değişik modellerde üretilir. Bu sayede kişiler günlük hayatta koruma amaçlı kullanırken bir yandan da tarzlarını yansıtmaya devam eder. Erkek ve kadın bireyler için ayrı modellerde yıkanabilir bez maske çeşitleri vardır. Ayrıca yıkanabilir bez maskeler yetişkin ve çocuklar için ayrı boyutlarda üretilir. Nahıl üzerinde bulunan ve el emeği göz önünde tutularak üretilen yıkanabilir bez maske çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Figürlü bez maske küçük çocukların ilgisini çekerek onların rahatça kullanmasına olanak sağlar.
  • Yıkanabilir bez maske kullanırken kıyafetlerine uyum sağlamasını isteyenler kullanıcılar için desenli bez maskeler üretilir.
  • Desenli seçeneklerin yanı sıra düz renkte üretilen bez maskeler de yetişkin bireylerin kullanımına sunulur.
  • Ebeveyn ve çocuk için aynı desendeki kumaşlar kullanılarak üretilen maske seti ile birlikte ebeveyn ve çocuk aynı desene sahip yıkanabilir bez maske kullanabilir.

Yıkanabilir Bez Maske Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yıkanabilir bez maske kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Yıkanabilir bez maskenin yüz yapısına uygun olanının seçilmesi gerekir. Yüz yapısı küçük olan yetişkin bireyler çocuklar için üretilen yıkanabilir küçük bez maske ürünlerinden temin etmelidir. Bez maskeler yıkanarak hijyenik hale getirilebileceği için tekrar tekrar kullanılabilir. Ancak bu noktada bez maskenin üretilmiş olduğu kumaşın özelliğine dikkat edilmesi gerekir. Yıkama sırasında kolayca deforme olan türde kumaş kullanılan yıkanabilir bez maske satın alınmamalıdır. Hijyenik hale getirmek için sıcak su ile temizlenmelidir. Dilerseniz bez maske ve sabun seti de tercih edebilir, sıcak suda rahatlıkla yıkayıp maskenizi temizleyebilirsiniz. El emeği ile üretilen birbirinden şık desenli ya da desensiz yıkanabilir bez maske çeşitlerini Nahıl üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR