Bardak Altlığı ve Nihale

Sofralarda düzen oluşturmak, sıcak yemekleri masada sunmak amacıya bardak altlığı ve nihale modellerinden faydalanabilirsiniz. Tamamen keçeden hazırlanan ürünlerin yanı sıra  içi dolgulu elyaf üzeri sentetik kumaş ile kaplanan tasarımlar da vardır. Desen alternatifi sayesinde koleksiyon farklı stil yemek takımlarıyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca ofis masaları içinde tercih edilen seçki ideal boyutları ile mug, termos, su bardağı, kupa gibi ölçüleri birbirinden farklı tüm bardakların altında kullanıma uygundur. El emeğiyle hazırlanan bardak altlığı ve nihale çeşitlerini hediye şeklinde de değerlendirebilir.

Şıklığıyla Dikkat Çeken Bardak Altlığı ve Nihale Çeşitleri

Yazma, tığ işi, iğne oyalı, işlemeli bardak altlığı ve nihale her beğeniye hitap eden çeşitleriyle fark yaratır. Keçe ve pamuklu kumaşlardan hazırlanan modeller yuvarlak ve kare form şeklinde sunulur. Kadınlar tarafından büyük bir emekle hazırlanan tasarımlar kişiselleştirebilir. Aksesuar koleksiyonunda bulunan keçe yaka iğnesini dilerseniz bardak altlığı ve nihale ucuna takarak, tamamen size, sevdiklerinize özel bir hale getirebilirsiniz. Yuvarlak formlu alternatiflerde tüm çemberin çevresinde renkli iğne oyaları ile çevrilir. Yazmalı tasarımlarda kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk alternatifinde hazırlanır. Böylece hem kadın hem de erkek kullanıcılar için tercih edilebilir. Yuvarlak formlu modellerde keçeden üretilen türler son derece popülerdir. Beyaz ve kahverengi renk seçeneği her tip yemek takımıyla kolaylıkla harmanlanabilir.  

Kare formlu altlıklar keçeden yapılan çiçek, iğne oyasından işlenen gül motifiyle süslenir. Renk alternatifi sunan motifler böylece beğeniye göre seçim yapma fırsatı sunar. Amerikan servisi, runner, peçete ile uyumlu olan koleksiyonu dilerseniz set haline getirebilirsiniz. Ofis arkadaşlarına, kurumsal hediye kutularının içerisinde, jest amaçlı hediye seçimlerinde bardak altlığı ve nihale tasarımlarından faydalanabilir. Dikişinden motiflerine kadar her detayı el emeği olan ürünler, bu tip eşyalara değer verenler için son derece idealdir. Bu sayede hem şık hem de kaliteli sofra aksesuarlarına ve işlevsel ürünlere sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ya da yaşam alanlarınızın sofra düzenini şık ve konforlu bir hale getirmek amacıyla Nahıl ürünlerini tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR