Erişte

Lezzet ve görsel olarak makarnaya benzeyen erişte, farklı çeşitleriyle menüleri zenginleştirmeye yardımcı olur. Ara öğün olarak tercih edilebileceği gibi protein oranı yüksek gıdaların yanında akşam yemeği şeklinde de sunulabilir. Tamamen katkısız, el yapımı olan Nahıl erişte türleri, değişik çeşitleriyle her damak zevkine uygun bir hale gelebilir. 500 gramlık ambalajlar zengin porsiyonlar hazırlanmasını olanaklı kılar. Kolay açılıp tekrar kapanan mekanizmalı paketleri buzdolabında saklayarak son tüketim tarihine kadar keyifle sunabilirsiniz. Kadınların el emeğiyle hazırlanan seçenekler, doğal içerikleriyle beğeni toplar. Kolay hazırlanması, sade ya da soslarla servis edilme imkanı çeşitlerin popüler olmasında, her damak zevkine kolay uyarlanmasında son derece etkili olur.

Ev Yapımı Erişte Çeşitleri

Nahıl Dükkan ve online satış üzerinden erişte çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koleksiyonun alternatifleri arasında; glutensiz, vegan, pancar aromalı, esmer buğdaydan, havuçlu, ısırganlı, ıspanaklı, sade türleri bulunur. Bazı ambalajlar ıspanaklı, sade, havuçlu, pancarlı karışık şekilde paketlenir. Böylece görsel bakımdan şık tabaklar hazırlanabilir. Salataları zenginleştirmek için erişte türlerinden faydalanabilirsiniz. Salata içerisinde erişte tercih derken koleksiyonun sos ürünlerinde yer alan tamamen katkısız, ev yapımı olan nar ekşisi ile salataları pratik bir şekilde sunabilirsiniz. Erişte türleri kesme ve klasik ince dar uzun olmak üzere iki farklı formda hazırlanır. Kesme form çorba içinde tamamlayıcı olarak çoğunlukla tercih edilir. Hazırlamayı düşündüğünüz tabak sunumlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Nahıl gıda ürünlerinin tamamı katkı maddesi olmadan hazırlanır. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan erişte çeşitleri farklı içerikleriyle her damak zevkine uygun hale gelir. Tekli paketler şeklinde hazırlanan alternatifler, tüketim oranına göre daha fazla alınabilir. Serin ve kuru ortamlarda saklandığı sürece son tüketim tarihine kadar keyifle tüketilebilir. Hediye alternatifi şeklinde de türlerden faydalanabilir. Özellikle kurumsal şirketlerin yeni yıl, ramazan kutularında erişte eklenebilir. Nahıl gıda ürünleriyle sofralarınıza sağlık, lezzet getirebilirsiniz. Misafir ağırlarken, kendiniz için pratik yemek hazırlamak istediğiniz zamanlarda hem görsellik hem de lezzet açısından doyurucu ürün çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Baharat, rendelenmiş peynir, domates sos ve damak zevkine uygun olan daha pek çok sos eşliğinde sunum hazırlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR