Kolay Taşınabilir Cüzdan Modelleri

Küçük boyutlu yer kaplamayan kolay taşınabilir özelliği yanı sıra kağıt ve bozuk para, sürücü ve kimlik belgeleri, banka kartları, fotoğraf, makyaj malzemeleri gibi her an yanımızda bulunması zorunlu nesneleri topluca taşıma imkanı sunan ufak çantaları tarif etmede tanımlanan cüzdan erkek ve kadın versiyonları olarak iki şekilde üretilir. Sitemizde yer alan cüzdanlar kadınlara yönelik olup yine kadınlar tarafından üretilmiştir. Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı'nın desteklendiği kadın kooperatifleri ve bireysel kadın üreticiler tarafından üretilen el yapımı cüzdan çeşitleri internet sitemizde satışa sunulmaktadır.

 

Kumaştan Üretilme

Ebatları, renkleri ve desenleri ile el emeği göz nuru olarak üretilen kadın cüzdan modelleri sağlam ve şık tasarımlardan oluşur. Fermuarlı, kancalı, el örgü desenli çeşitlerden seçeceğiniz cüzdanlar adrese teslim online sipariş olarak alınmaktadır. Sevdiklerinize güzel bir hediye olabilecek bu cüzdanlar sayesinde yanınızda bulundurmanız gereken nesneler bir arada ve korunaklı bir şekilde bulunacaktır.

Farklı kumaş türlerinden üretilen bu cüzdanlar kolay yıkanabilir her çanta veya cepte taşınabilir ve katlanabilir özellik taşır. Otantik ürünlere ilgisi olanlar bu cüzdanlara bir tıkla sahip olabilir. Cüzdanlar basit ve kullanışlı olup üzerindeki işlemeler ile hoş bir görsellik sağlamaktadır.

Genelde 27 x 14 cm ve 14 x 11 cm mini ve midi ebadında olan cüzdanlar normal cüzdanlarla aynı ebatta olup cüzdan üzerinde yer alan işlemeler ile adlandırılmaktadır.

Doğadan ve insandan etkilenerek ilmek ilmek işlenen ve isimlerine göre sınıflandırılan bazı cüzdan modelleri;

 • Kuş nakışlı (tekli, ikili, üçlü)
 • Yılbaşı temalı
 • Kanaviçe işlemeli
 • Kedi işlemeli (tekli, ikili, üçlü)
 • Şemsiyeli kız işlemeli
 • Oya işlemeli
 • Fil işlemeli
 • Balık işlemeli (tekli, ikili, üçlü ) 
 • Baykuş işlemeli
 • İnsan figür işlemeli
 • Püsküllü
 • Cep kapaklı
 • İkili takımlı
 • Düğmeli çiçek işlemeli yer alır.

Cüzdan modellerinde kullanılan kumaşlar pazen, kutnu, kıl tela, keten, pamuk, ikad ve el dokuma etamin çeşitleri olup tamamen el emeği olarak hazırlanmıştır. Genelde beyaz zemin kumaş üzerine renkli ipliklerle işlenen nakışlardan oluşan cüzdanlar olduğu gibi farklı renkli zemin kumaşlar üzerine de işlenen nakışlı cüzdanlar bulunmaktadır. Zevkinize ve bütçenize uygun bir el emeği cüzdan sitede bulmak mümkün.

 

Uygun Fiyatlı

Yoksul kadınların ekonomiye katılması ve el becerilerini paraya dönüştürmelerini desteklemek amacıyla kurulan KEDV’in iktisadi işletmesi Nahıl bu ürünleri satarak sosyal sorumluluk bilincine destek sağlamakta aracılık etmektedir. El emeği ile üretilen pek çok ürününün yanında kullanışlı ve dayanıklı cüzdanların satışına da sitemiz içerisinde yer vermekteyiz. Beğendiğiniz cüzdanları üzerinde belirtilen fiyatlar üzerinden satın alarak bu projeye sizde katkıda bulunabilir üstelik şık, kullanışlı ve otantik cüzdanlara sahip olabilirsiniz.

Cüzdan ihtiyaçlarınızı sitemizden temin etmenizi önerir aynı şekilde sizlerin de başkalarına sitemizi hem amacı bakımından hem de cüzdan ihtiyacını karşılamak isteyenler için önermenizi isteriz. En ucuzu 25.00 TL en pahalısı 105 00 TL arasında satılan cüzdanlar desen işleme, kumaş ve ebadına göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Cüzdanların kullanışlı olması ve uygun fiyatlı olması birden çok cüzdan almanıza neden olacaktır.

Sitede yer alan ürünler hemen tükenmekte olduğu için elinizi çabuk tutmanız önerilir. Yaş almışlara, gençlere, iş hayatında yer alan kadınlara bu cüzdanlar önerilir. Rengi deseni ve dokusu ile bu cüzdanları çantanızda taşımak oldukça zevkli. Gerektiğinde kolayca çantadan çıkarabileceğiniz bu cüzdanlar ayrıca çantanızdaki kalabalığı da önleyecektir. Farklı renk ve ebatlarda olan bu cüzdanlar, kullandığınız çantalarla da uyumlu olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR