Kılıf

Herkes sahip olduğu cihazları ya da ürünleri korumak ister. Nahıl’da bulunan kılıf çeşitleri de koruyucu ekipman olarak sunulur. Örneğin tablet ekranının çizilmesini engellemek için tablet kılıfı ya da gözlüğü kırılmaktan korumak için gözlük kılıfı gibi çeşitli modeller vardır. Tüketiciler asıl olarak cihazlarını korumak için kılıf kullanırken bir yandan da stili ön plana çıkarmak için farklı kılıflar tercih edebilir. Bu sebeple farklı tasarımlara sahip kılıf bulmak da mümkündür. Kılıflar keçe, kanaviçe ya da örgü gibi çeşitli tekniklerle üretilir. Her kılıfa göre ayrı üretim tekniği kullanılır. Gözlük kılıfında nakış işleme kullanılırken tablet kılıfında keçe tercih edilir. Nahıl üzerinden el emeği ile üretilen ve genel ürün çeşitlerinden daha farklı modellere sahip olan bir kılıf temin edebilirsiniz.

Kılıf Çeşitleri

Günlük hayatta tablet, kulaklık gibi ürünleri korumaya ihtiyaç duyulur. Her bir ürünün kendine has özelliği farklı kılıf çeşitleri oluşmasını sağlar. Örneğin tableti korumak için bilgisayarlara göre daha küçük bir kılıf kullanılır. Gözlük korumak için daha küçük ama yumuşak bir ürün tercih edilir. Ayrıca desenli kılıf isteyenler için ürünlerde farklı malzemeler kullanılır. Nahıl bünyesinde örneğin yeşil desenli ya da deniz kızı işlemeli desenlere sahip olan farklı tarzda tablet kılıfları bulmak mümkündür. Nahıl’da yer alan kılıf çeşitleri kullanıcıların taleplerini karşılamak amacıyla el emeği ön planda tutularak üretilir. Nahıl üzerindeki kılıf çeşitlerinin bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Kablo karışıklığı ve zedelenmesinin önüne geçmek adına kulaklık kılıfı
  • Yolcuklar sırasında valiz, çanta ya da diğer eşyalarınızın kaybolmasını veya karışmasını engellemek için valiz etiketi
  • Soğuk havalarda ya da hastalık anında sıcaklık sağlayan su torbaları olarak bilinen termofor ürünlerini daha rahat tutabilmek için termofor kılıfı

Bunlara ek olarak, kullanıcılar cep telefonlarını koruma altına almak için cep telefonu kılıflarına da ihtiyaç duyar. Ancak bilindiği gibi her telefon kamera tasarımı, ses, açma ve kapama tuşlarının konumları gibi kendine has bir dizayna sahiptir. Bu sebeple her model özelinde çeşitli kılıf tasarımlarına yer verilir. Nahıl’da tüm bu ürünler el emeği ile üretilir. Sizler de Nahıl üzerinden pek çok el emeği tasarıma ulaşabilir, bu ürünleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR