KURUMSAL SATIŞ

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından 2003 yılında kurulan Nahıl bu amaca yönelik çeşitli katkılar ve çalışmalarla faaliyet göstermeye devam ediyor. Kuruluşumuzdan bu yana bireysel talepleri karşılaşmakla birlikte çok sayıda değerli kurum ve kuruluş, özel günler, organizasyon ve etkinlikleri için kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilerin ürettiği ürünleri satın alarak kadınların hayatlarını iyileştirme çabalarına oldukça destek oldu. Kurum ve kuruluş olarak Nahıl üzerinden temin edeceğiniz ürünler ile birlikte dar gelirli kadınların daha iyi bir sosyal ve ekonomik yaşam standardına ulaşması için destek olurken bir yandan da çalışanlarınıza ya da müşterilerinize kişiye özel, birbirinden değerli el emeği armağanlar da verebilirsiniz.

Neden Nahıl Kurumsal Satış?

Nahıl olarak kadının toplumdaki değerinin artması gerektiğine inanıyor ve çalışan kadınlara önem veriyoruz. Bu anlamda dar gelirli kadınlar tarafından üretilen ürünlerin piyasada kendine yer bulması için çalışıyoruz. Kadınların ürün fikirlerine tasarım desteği sağlayarak daha iyi ürünler olması için birlikte mesai harcıyoruz. Bu ürünlerin kalitesinin artması için kadınlara imkan sağlayarak kaliteyi standart bir hale getiriyoruz. Nahıl kurumsal satış olarak sunduğumuz çeşitli avantajlardan bazılarını ise şu şekilde sıralamak uygun olacaktır:

  • Nahıl internet sayfasında bulunan ürünleri kurum marka veya logonuzla sunabiliyoruz.
  • Kurumunuza özel olacak şekilde talebinize uygun ürün tasarımı gerçekleştirip teslim etme imkanı sağlıyoruz.
  • Uzun süreli anlaşmalar ile birlikte kurumunuzun tedarik zinciri içine ürün desteği sağlayabiliyoruz.
  • Nahıl olarak bakanlar kurulu ile vergi muafiyeti tanınan vakıf statüsünde olduğumuzdan dolayı vakıf olarak kar amacını ön plana almadan asıl amacımız olan kadınların güçlenmesi için çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz.
  • Kurumunuzun kadın pozitif ayrımcılığı misyonlarına dar gelirli kadınlar yararına çalışmalarımız ile birlikte katkı sağlama imkanı sunuyoruz.

Özel gün ve etkinliklerinizde toplu sipariş verebilmek için bizi aşağıdaki numaralardan arayabilir ya da mail atabilirsiniz.İletişim

[email protected]
+90 212 292 26 72
+90 534 646 64 18
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR