KEDV Ürünleri - Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı KEDV ürünleri Nahıl Dükkan’da. T-shirt, matara, buff, rozet gibi birçok seçeneği olan bu ürünler pratik, şık ve kolay taşınabilir. İsterseniz kendiniz kullanır isterseniz hediye olarak sevdiklerinize alabilirsiniz. Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), 1986 yılından beri, eşitsizliğe en fazla maruz kalan kadınları güçlendirmek ve yoksulluğu gidermek için çalışıyor. Bu amaçla, özellikle dar gelirli kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek üzere çeşitli programlar yürütüyor; kadınları kooperatifleştiriyor, ortak iş kurmalarını sağlıyor, ürünlerini iyileştiriyor, çocuk bakım hizmetlerine erişimlerini artırmak için “mahalle yuvaları” kuruyor, mahallelerine sahip çıkmaları ve yaşamlarını etkileyen kararlara katılımcı olmaları için destek oluyor. KEDV, Türkiye’de yürüttüğü programlarıyla her yıl on binlerce kadın ve çocuğa ulaşıyor.

Nahıl Dükkan, Türkiye’nin her yanından bireysel kadın üreticiler ve kadın kooperatiflerinin ürünlerini tasarım desteğiyle iyileştirip, pazarın taleplerine uygun hale getiren ve pazarla buluşturan bir platform olarak 2003 yılından beri faaliyet gösteriyor. Hem kadınların ekonomik hayata katılmalarına destek olmak hem de yerel üretimi desteklemek için Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı iktisadi işletmesi olan Nahıl Dükkan bu ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. KEDV ürünleri, İstanbul, Mardin ve İzmir’de bulunan Nahıl Dükkanlarda ve www.nahil.com.tr e-ticaret sitesinde tüketiciyle buluşuyor. Nahıl’dan elde edilen gelir ise, yine KEDV’in faaliyetleri için kullanılıyor

KEDV ürünleri toplu siparişler olarak kurumlara da alınabilir. Özel günlerde hediye olarak şirket çalışanlarına sunulabilir. Hem çalışanların motivasyonu için hem de sosyal sorumluluk bilincine katkı sağlamak için bu ürünler çok iyi bir alternatif olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR