Özel Tasarım Çantalar

Özel tasarım çanta, kadınların şık görünümünü tamamlayan, tasarımındaki detaylarla kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Özel tasarım çanta, sıradışı renkleri ve desenleriyle her mevsim, tüm kombinlerinizle uyum sağlar. Girdiğiniz ortamlarda farkınızı ortaya koyan size özel bu ürünlerle, tarzınızın imzasını her yere taşıyabilirsiniz. Modaya yön vermek, öncülük etmek isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alan özel tasarım çanta modelleri, renk ve desen farklılıklarının dışında, kumaşlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Çevrenizdeki kişilerin imrenerek bakacağı, pek çok farklı kumaş türüyle üretilen özel tasarım çanta ürünleriyle, kombinlerinizi göz alıcı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğlenceli, klasik ve modern tarzlardaki işlemeleriyle Nahıl özel tasarım çantalar, kadınların el emeğiyle tasarlanarak üretilir. Her çanta modeli kadınların hayalleriyle gerçekleştirilir.

El Emeği Çanta Modelleri

Kadınların ve genç kızların, küçük kız çocuklarının bile ilgisini çeken, eğlenceli renkleri ve desenleriyle özel tasarım çanta modelleri, fonksiyonel kullanımlarıyla da tercih edilir. Farklı kumaşları ve üzerlerindeki her yaşa ve tarza uyum sağlayan işlemeleriyle tercih edilen özel tasarım çanta modelleri, geniş iç alanlarıyla sizin için önemli olan defter-kitap-kalem, cüzdan, cep telefonu, tablet gibi pek çok eşyayı yanınızda taşıma imkânı sunar.

Kişiler için en büyük problemlerden biri, çantalarının iç kısmının gün içinde dağılmasıdır. Özel tasarım çanta modellerinin geniş iç alanlarında bulunan farklı boyutlardaki bölmelerine, eşyalarınızı boyutlarına ve önem sıralarına göre yerleştirebilir, çantanızdaki karışıklıktan kurtulabilirsiniz. Özel tasarım çanta modelleri bez, pamuk, kanvas, deri, denim ve kadife gibi birçok kumaş türleriyle üretilir. Bez, pamuk, denim, kanvas kumaşlı, kol askılı özel tasarım çanta modellerini iş ve sosyal yaşamınıza uyum sağlayan renk ve desenleriyle günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cep telefonu, cüzdan ve makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz kadife, kanvas ve deri kumaş türleriyle üretilen, yaprak, gül ve farklı işlemelere sahip el çantası modellerini günün her anında tercih edebilirsiniz. Genç kız ve küçük kız çocuklarının da severek kullanacağı kuş, balık, kelebek, tavşan gibi eğlenceli birçok işlemelere sahip bez kumaşlı Nahıl özel tasarım çanta modellerini ve daha pek çok el işi ürünü sevdiklerinize hediye ederek onları da mutlu edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR