120,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil

El Emeği Tasarım Bileklikleri İnceleyin

Kadınların kombinlerini tamamlamak için tercih ettiği ürünlerin başında aksesuarlar gelir. Aksesuarlar kimi zaman hepimizin kişiliğinin ve ruh halinin dışa yansımasıdır. Bu yüzden de her kadın için kullandığı aksesuar ayrı bir öneme sahiptir. Aksesuarlar dünyası çok fazla ürün çeşidine sahiptir. Kolye modelleri, bileklik modelleri en çok rağbet gören ürün gruplarıdır. Nahıl ürün gruplarına birbirinden güzel el yapımı bileklik modellerini koyarak kadın müşterilerine hitap ediyor. El yapımı aksesuarlar özgünlük ve tasarım olarak diğer gruplardan ayrılıyor. Bunun bilincinde olan müşteriler de el yapımı ürünlere daha fazla ilgi gösteriyor. Nahıl’da bulunan el yapımı ürünler, özgünlüğü sayesinde kullanan kişiye ben farklıyım duygusunu fazlasıyla hissettirecek özelliklere sahip.

 

Bileklik Çeşitleri

Nahıl’ın bulundurduğu bileklik modelleri üç farklı tasarımdan oluşuyor. Tasarımlarda; boncuk, iğne oyası ve farklı ipler kullanılmıştır. Ürün yelpazesinde çok dikkat çekici ürünler olduğu gibi çok sade ürünlerde yer alıyor. El yapımı bileklik türlerinde boncukların işlenmesi süreci oldukça zor ve zahmetli bir süreçtir. Bütün boncukların kusursuz bir şekilde dizilmesi yüksek el becerisi isteyen işlerdir.

Ürünlerde kullanılan boncukların dizilimi ve dağılımı bu el becerisini gözler önüne seriyor. Geniş yapılı boncuklu bilekliklerin üzerindeki desenler çok ilgi çekici. Bu bileklikler ilgi çekmek isteyen herkese hitap edecek şekilde tasarlanmışlar. Geniş yüzeyleri, yüzeylerde bulunan motifler ve kullanılan boncukların renkleri çevredeki dikkatleri çekecek tarzda. Ayrıca kullanılan renklerin özellikle açık ve zıt renkler olması ayrı bir çekicilik katıyor. Bu kadar uç noktada olan bilekliklerin yanında çok sade ve şık bileklikler de mevcut.

Sadeliği ön planda tutanlar için tasarlanmış bu bileklikler de iğne oyası ayrıntısı ön plana çıkıyor. Bileklik üzerinde iğne oyasının kendisini göstermesi istenmiş. Bunun içinde ince bileklik tasarlanmış. İğne oyasının bulunduğu bölüm ise daha geniş tutularak işlemenin ön plana çıkarılması sağlanmış. Kırmızı, pembe, lacivert gibi farklı renklerde oyalar kullanılmış. İğne oyalarının bazı türlerinde de pirinç kullanılarak tasarlama yapılmış. İp bileklikler de ürün grupları içerisinde yerini alıyor.

Çekerek sıkıştırma özelliğinin kullanıldığı ip bileklikler hem çok şık hem de çok zarifler. Bir diğer bileklik türü ise halka bileklikler. Halka bileklikler boncuklar ile yapılmış. Elastik yapısı sayesinde bileğe kolayca oturuyor. Yapımında farklı renk ve desende boncuklar kullanılmış. Geniş yapılı bileklikler de ise birbiri içerisine geçmeli kısımlar yapılarak bilekliğin düşmesi engellenmiş. El yapımı olan bilekliklerin tamamı uygun fiyat avantajı ile alıcılarına sunuluyor.

Müşterilerimiz alacakları özgün bileklikler sayesinde hem kişiliklerini yansıtma şansını bulacak hem de farklılık yaratmanın zevkini yaşayacaklar. El becerisinin ön plana çıktığı bileklikler görenlerin dikkatini çekerek kadınların da kendi tarzlarını yaratmalarına yardımcı olacak.

 

Bileklikleri Nasıl Alabilirim?

Nahıl’da bulabileceğiniz el yapımı güzel bileklik modellerini piyasada bulacaklarınızdan daha şık ve daha kaliteli alternatifleriyle uygun fiyata alabilirsiniz. Nahıl; Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfının desteklediği kadın üreticilerin ürünlerini uygun fiyata müşterileri ile buluşturuyor. Hem müşteri memnuniyetini sağlamış oluyor hem de kadınların emeklerinin karşılıksız kalmamasını sağlıyor. Her ürün kadınların el emeği ile özenle yapılmıştır. Yani her üründe büyük emekler vardır. Bu emeklerin karşılık bulmasını sağlayan işletme sunduğu cazip fiyat ile hem müşterisini memnun ediyor hem de emeği karşılıksız bırakmıyor.

Bileklikleri siteden tedarik edebileceğiniz gibi mağazadan da alabilirsiniz. İşletme farklı alım seçenekleri sunuyor. Kredi kartı ile alım yapabileceğiniz gibi banka havalesi de yapabilirsiniz. Ayrıca mağazadan nakit alım da yapmak mümkün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR