Havlu ve Havlu Setleri En Güzel Modelleriyle Nahıl'da

Havlular, evlerin banyo ve lavabo bölümlerinde vazgeçilmez eşyalardır. En güzel havlu modelleri banyonuzu çok şık gösterecektir. Farklı renkler ve tasarımlarla güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. En şık havluları bu firmada son derece uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli havluları uzun süreli kullanabilirsiniz. Siz de hemen işletmemizde bulunan havlu çeşitlerini inceleyin. Havlu çeşitlerinin yanı sıra firmamızda havlu setleri de bulunmaktadır. Özel günleriniz için ya da hediyelik olarak bu setleri de satın alabilirsiniz. Hepsini çok seveceksiniz.

 

Firmanın Ürünleri

Yeni bir havlu almak istiyorsanız, en güzel modelleri burada bulabilirsiniz. Örneğin, top işli havlu seti (dikdörtgen) adlı ürün oldukça şık ve elit bir üründür. Setin içerisinde ise, el havlusu, lavanta kesesi ve bir adet sabun bulunmaktadır. Setin kutusunun dış kısmı keten kumaştan imal edilmiştir. Havlu beyazdır ve üzerinde el nakış tekniği olan top işi vardır. Top işi, dikdörtgen kutunun kapağında, havlunun üzerinde ve lavanta kesesinde bulunmaktadır. Top işi nakış mor rengindedir. Tavsiye edilen yıkanma şekli ise, çamaşır makinesinde 30 derecede olmaktadır. Kutunun ölçüleri 7x19 santimetre şeklindedir. En güzel havlu modelleri arasından diğeri ise lavanta işli havlu seti (dikdörtgen) ürünüdür. Bu güzel setin içerisinde ise, lavanta kesesi, el havlusu ve bir adet sabun bulunmaktadır. Beyaz keten kumaştan üretilmiştir. Üzerine ise mor renkli top işi işlenmiştir. Nakışlar, lavanta şeklindedir. Havlu setini 30 derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kutunun ölçüleri 7x19 santimetredir. Daha farklı havlu setleri arıyorsanız, iğne oyalı vizon havlu setini mutlaka görmelisiniz. Bu setin içerisinde iki adet havlu ve bir adet lavanta kesesi bulunmaktadır. Beyaz havluların ve lavanta kesesinin üzerine iğne oyası aplike edilmiştir. Havluların ölçüleri 30x50 santimetre şeklindedir. Kutu ise kare şeklindedir. Üzerinde lavanta şeklinde işleme olan diğer bir set ise, çubuk lavanta işli havlu seti (kare) ürünüdür. Bu hoş setin içerisinde, bir adet el havlusu, bir adet sabun ve lavanta kesesi bulunmaktadır. Beyaz keten kumaş malzemesinden üretilmiştir. Üzerine top işi nakış işlenmiştir. Nakışlar çubuk lavanta şeklindedir ve mor renktedir. Top işi, kutunun kapağında, havlunun ve lavanta kesesinin üzerinde vardır. Yıkamak için çamaşır makinesinde 30 derece uygundur. Kare kutunun ölçüleri ise 16x16 santimetre şeklindedir.

 

Diğer Alternatifler

Bebeği olanlara ya da yeni doğan bebeklere hediye etmek için bebek havlu sabun setine bakabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve oldukça sevimli olan bu havlu seti çok tercih edilen bir ürünümüzdür. Bu setin içerisinde, bir adet mama önlüğü, bir adet havlu ve bir adet sabun bulunmaktadır. Mama ve havlu önlüğü kedi şeklinde tasarlanmıştır. Havlunun ölçüleri 30x30 santimetre şeklindedir. Asetatlı olan kare kutunun ölçüleri ise 25x18 santimetre olarak tasarlanmıştır. Güzel bir hediyelik olarak kullanabilirsiniz. Güzel işlemeli havlu modelleri arasından bir diğeri de bordo iğne oyası havlu seti olmaktadır. Bu havlu setinin içerisinde, iki adet havlu ve bir adet lavanta kesesi vardır. Havlular beyaz renklidir ve üzerine bordo renk iğne oyası aplike edilmiştir. Havluların ölçüleri 30x50 santimetre şeklindedir. Bu tarz işlemeli havluları misafirleriniz için kullanabilirsiniz. Bunun gibi kullanabileceğin havlu setleri çeşitlerinden bir diğeri de koyu mor top işli havlu seti (kare) ürünüdür. Bu ürün, el havlusu, lavanta kesesi ve bir adet sabundan oluşmaktadır. Beyaz keten kumaştan üretilmiştir. Havlu ve lavanta kesesi üzerine top işi vardır. Kutu ölçüleri 16x16 santimetredir. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR