Kalemlik Modelleri

Okul ihtiyaçları arasında önemli bir yer tutan kalemlik modelleri hakkında bilgi almak ve satın almak isterseniz Nahıl kırtasiye ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Nahıl ürünleri maddi durumu yetersiz olan kadınları desteklemek amacıyla satılıyor. KEDV’ in iktisadi işletmesi olan Nahıl, gıdadan kırtasiyeye en kaliteli ürünleri ayağınıza kadar getiriyor. Tamamen pamuklu ve geri dönüştürülebilen kumaşlardan üretilen orijinal modelli kalemliklerimiz hem uzun yıllar kullanılabilecek kadar kaliteli hem de çok şık ve eğlenceli. Bu modelleri gören çocuklarınız çok sevecek. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz çünkü ürünlerimizin hiç birisinde insan sağlığına zararlı herhangi bir boya ya da malzeme yoktur. Hayvan figürlü orijinal kalemlik modellerimiz hem renkleri hem de modelleriyle beğeninizi kazanacaktır. Aldığınız her bir ürün size kadın emeğini değerlendirme ve takdir etme şansı da verecektir. Kalemlik fiyatları konusunda piyasadaki fiyatların çok üstüne çıkmayan işletmemiz herkese hem kaliteli hem de orijinal ürünler sunuyor.

 

Kalemlik Fiyatları

Nahil kırtasiye farklı modellerle kalemlik çeşitlerini yerinizden kalkmadan internet sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ham kumaş ve de pamuklu ve sağlığa zarar vermeyen kumaşlardan üretilen kalemliklerimizin tasarımı özel olarak hazırlanıyor. Üzerindeki desenler çocuklarımızın ilgisini çekecek güzellikte ve renklerde. Urla yöresini temsil eden deniz ve rüzgarın güzelliğini yansıtmaya çalıştığımız desenlerle birlikte kalemliklerimiz orijinal bir tasarıma sahip. Ayrıca Urfa'nın keten kumaşını kullandığımız ve geleneksel desenlerle süslediğimiz kalemliklerimiz de çok şık. Her biri özel olarak tasarlanan ve özel olarak renklendirilip resimlendirilen kalemlik modellerimiz hem sade hem de oldukça şık bir görünüme sahip. Üstelik fermuarları da özel olarak işleniyor ve uzun yıllar kullanabilmeniz için son derece kaliteli olarak üretiliyor. Farklı ölçü ve ebatlarda modellerimiz herkesin beğenisini kazanacak güzellikte. Hepsini inceledikten sonra ihtiyacınız olan ölçülerde bir tanesini seçebilirsiniz. Kalemlik fiyatları modellere ve ölçülere göre değişiyor. Ama hiçbirisi çok yüksek bir fiyatta değil. Herkesin alabileceği ve aldıkça kadınlara katkı sunacağınız modellerimizi mutlaka görmeniz gerekiyor.

 

Kızlar ve Erkekler için Farklı Modeller

Ham kumaşın üzerine farklı tasarımlarla boyadığımız kalemliklerimiz kız ve erkek öğrenciler için farklı olarak tasarlandı. Kızlar için denizin kızı isimli tasarımımız hem Urla'nın deniz ve rüzgarını hem de kız çocuklarının zerafetini yansıtıyor. Denizin oğlu isimli kalemlik modelimiz ise küçük beylerin beğenisini kazanabilir. Erkek ve kız çocuk figürlerimiz özenle hazırlandı ve harika görünüyor. Öte yandan bunların dışında hem kızlara hem de erkeklere uygun keten ve pamuklu organik kumaştan üretilen modellerimiz de bulunuyor. Bütün modellerimiz piyasadaki fiyatlara göre gayet uygun ve herkesin alabileceği düzeyde. Kalemlik fiyatları konusunda size güzel seçenekler sunuyoruz. Ayrıca aldığınız her bir kalemlik yoksul kadınların geçimine katkı sağlayacak. Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kadın üreticiler tarafından üretilen ürünlerimiz, bu işletmenin katılımcı ve ihtiyaç odaklı çalışma prensibini temsil ediyor. Bu ürünlerin hepsi maddi sıkıntısı olan kadınlar tarafından üretiliyor ve geliri de onlara kalıyor. Duyarlı ve girişimci bir işletme olan Nahıl, çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü kırtasiye malzemesi üretimi konusunda hassas davranıyor ve kesinlikle en kaliteli ve güzel malzemeleri üretiliyor. Her biri özel olarak tasarlanan ve üretilen kalemliklerimiz satın alanlar tarafından çok beğeniliyor. Hem böyle bir girişime katkıda bulunmak hem de en güzel modellerden satın almak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizi gezip beğendiğiniz ürünleri incelemek. Daha sonra sepetinize atıp satın almanız da oldukça kolay. Kısa bir süre içerisinde size ulaştırmaya çalışacağımız bütün ürünlerimiz insan sağlığı ve kadın emeği dikkate alınarak üretildi.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR