360,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil
280,00 TL KDV Dahil
350,00 TL KDV Dahil
280,00 TL KDV Dahil
350,00 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil
225,00 TL KDV Dahil
60,00 TL KDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil

Fırsatlar

Nahıl fırsatlar kategorisinde markanın zengin koleksiyonunda yer alan binlerce farklı ürün, daha uygun satış etiketleriyle sunulur. Belirli oranda indirimi bulunan seçeneklerin yer aldığı seçki hem ihtiyaç karşılamak hem de hediye olarak değerlendirilebilir. Sürekli bir şekilde güncellenen fırsatlar serisinde ürünler dönemlere göre değişiklik gösterir. Kategori içinde çocuklar için oyuncak, yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanım imkanı bulunan çömlek malzemeden üretilen kumbara, su testisi gibi alternatifler mevcuttur. Çömlek malzemeyle hazırlanan dekoratif aksesuarlar farklı renklerde boyanarak koleksiyona çeşitlilik kazandırır. El emeğiyle hazırlanan pek çok farklı ürün çeşidini koleksiyon içinde bulabilir, daha cazip etiketlerle satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Fırsatlar Kategorisinde Yer Alan Hediye Seçenekleri

Fiyatlar hediye seçimi yaparken satın alma kararları üzerinde son derece etkili olur. Hem kaliteli hem de ekonomik seçimler yapmak oldukça önemlidir. Koleksiyonun zaman zaman değişen serisinde markanın bünyesinde yer alan ürün seçeneklerine rastlayabilirsiniz. Çocuk, kadın ve erkek kullanıcılar için birbirinden farklı türlerdeki hediye seçeneklerini daha cazip fiyatlarda bulabilirsiniz. Oldukça fazla ürünü kapsayan koleksiyonda yaş grupları, beğenileri birbirinden farklı kullanıcılara uygun seçenekler vardır. Ahşap malzemeden tasarlanan oyuncaklardan bez kumaş çantalara, çömlek su testisinden renkli kumbaralara kadar birçok alternatif vardır. Seçim yapmayı zorlaştıran çok çeşitlilik, beğenileri birbirinden farklı olanlar için son derece avantajlı bir durum yaratabilir. Fırsatlar serisinden uygun fiyatlarla satın alınan seçkinin yanına aksesuar, mutfak ve sofra, gıda ürünleri ya da markanın diğer seçeneklerinden başka alternatifler eklenebilir.  

Nahıl ürünleri anlamlı, değerli hediye seçenekleri arasında değerlendirilebilir. Kadınlar tarafından el emeğiyle hazırlanan hediyelikleri sevdikleriniz için alabilirsiniz. Şarj kılıfı, boya seti çantası, figürlü araba motifi gibi ihtiyaca yönelik hediyelikler de koleksiyonda bulunur. Ahşap saltanat kayığı, şeytan minaresi gibi dekoratif amaçlı hazırlanan aksesuarlar farklı renklerde boyanır. Böylece dekoratif biblolar farklı renkle döşenmiş yaşam alanlarında sergileme unsuru olarak tercih edilebilir. Çocuk odaları içinde sergileme amacıyla üretilen ahşap arabalar vardır. Çekçekli, kuş motifli, aynalı arabalar desenli boyamalarıyla son derece dikkat çekici bir hale  gelir. Nahıl Dükkan ve nahil.com.tr üzerinden fırsatlar kategorisinde yer alan çeşitleri inceleyebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR