Amerikan Servisi Çeşitleri

Sofra tekstili, evlerinizi ziyarete gelen misafirlerinize sunacağınız yemekleri, en iyi şekilde göstermenize yardımcı olacaktır. Masalarınızdaki tabaklarınızın ve çatal bıçaklarınızın ortaya çıkmasını sağlayan masa örtüleriniz, ziyaretçilerinize verdiğiniz değeri de gösterecektir. Ürünlerimiz, hem müşterilerimizin isteklerine bağlı seçeneklere hem de her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır.

Kaliteli, sağlıklı ve estetik sofralar kurmak isteyenlere özel seçenekler sunduğumuz Nahıl’da, birbirinden farklı ürünü de bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kadın üreticilerin el emeği olarak sunulmaktadır. Satın alınan her ürün karşılığında, dar gelirli kadınlara destek olabilir, onların hayat mücadelesine destek verirken, evlerinizin ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.

 

Amerikan Servisinde Çeşitlilik

Amerikan servisi masalarımızda, her bir misafirin tabağının altında yer alan örtülerdir. Masa süslemenin vazgeçilmezi arasında yer alan Amerikan servisleri, kişilerin tercihlerine ve isteklerine göre şekillenebilmektedir. Özellikle yeni ev kuran kişiler için olmazsa olmaz olan servisler, Nahıl’da hem uygun fiyatlara hem de kaliteli malzemeyle satışa sunulmaktadır. Tabaklarınızın ve diğer masa süslerinizin rengine ve desenine uygun, birlikte güzel bir uyum yakalayacağını düşündüğünüz Amerikan servisleri sepetinize ekleyerek satın alabilir, evlerinizde kullanabilirsiniz.

İşletmemizde, müşterilerimize sunduğumuz Amerikan servisi ürün çeşitlerimiz: Çiçek aplike işlemeli

  • Nakışlı
  • Manisa Bezi Dokuma
  • Yüzde Yüz Pamuk Elpek Dokuma
  • Kutnu Kumaşlı

Ürünlerimiz, kaliteli kumaşlardan ve ipliklerden işlenerek sunulmaktadır. İkili setler halinde de satılan ürünlerimizi, dilediğiniz kadar sipariş vererek satın alabilir ve evlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerimizi, yıkandıktan sonra da kaliteli ve sağlam şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Amerikan servisleri, dilerseniz tabaklarınızın renkleriyle uyumlu tercih ederek, masanızda tamamen bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanında farklı renklerdeki masa, tabak ve bardak takımlarınıza uygun olabilecek özel tasarım ürünlerimize göz gezdirerek de sipariş verebilirsiniz. Sofra tekstilinin vazgeçilmezlerine yer verdiğimiz sitemizde, müşterilerimize banyo, aksesuar, ev dekorasyonu konusunda da geniş seçenekler sunuyoruz. Böylece tam bir hizmet vererek evlerinizin tüm ihtiyacını karşılamanızı sağlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR