Peştamal ve Peştamal Setlere Göz Atın

Çeyizlik ürün denildiğinde akla ilk gelen ürünler peştamal ve banyo ürünleridir. Bu ürünlerin görselliğindeki zariflik son derece beğenilmesini sağlıyor. İşlemeleri, işlemelerindeki estetik ve zarafet, motiflerindeki anlam görenlere haz katarken, kullanımı da farklı bir ambiyans yaratıyor. Geçmişten gelen bir esinti havası yaratan peştamallar, hamam kültürünü de yaşatmayı sağlıyor. Geçmiş yılların bu vazgeçilmez aksesuarı günümüzün de tasarım harikası ürünleri arasında bulunuyor. Birbirinden özel kumaşlarla hazırlanmış olan ürünler, renk renk motif motif hazırlanırken, sitemizdeki ürünlerin diğer ürünlerden önemli bir farkı bulunuyor. Tamamı el emeği göz nuru ile hazırlanmış olan bu ürünler sizler için sunuluyor. Kadın dayanışmasını gözler önüne seren ve her motifinde bir ayrıcalık bulunan peştamalleri kategorimizden inceleyerek, sizin için en özel olan ve size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

 

En Zarif Peştamal Modelleri

Geçmiş yılların hamamlarında mutlaka bulunması gereken, kadın ve erkeklerin örtünmesini sağlayan peştamal setleri günümüzde de kadın ve erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor. Her kadına özel bir estetik katan peştamallar, işlenişi, motifi ve kumaş özelliğiyle beğeniye sunuluyor. Birbirinden estetik görünüşlü ve model model olan peştamallar, turistlerin de çok ilgisini çekiyor. Ülkemizin kültürünü tam anlamıyla ve tüm özelliklerini en detaylı şekilde yansıtan peştamalları sitemizden inceleyebilirsiniz, beğeninize uygun olan ürünleri sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kadın emeğiyle hazırlanmış olan ve eşsiz işlemeleriyle göz dolduran bu ürünler, işlemelerindeki ahenk ve motiflerindeki zarafet ile geçmiş yılları sanki günümüze getiriyor. Aplike işlemeli, kutnulu, kanaviçeli, elibelinde desenli, dokuma, çizgili, lale motifli, çintemani desenli ve farklı onlarca modelde tasarlanan peştamallar, harika bir hediye olarak da satın alınabiliyor. Motiflerindeki zenginlik, işlemelerindeki detay, çizgilerindeki albeni gören herkesi büyülüyor. Geçmişe duyulan özlem gibi ahenk yaratan bu ürünlerin tamamında özel bir zarafet hakim oluyor. Kullanımı da halen devam eden peştamallar, lüks otel, kaplıca otelleri ve hamamların da sergilediği özel aksesuarlar arasında bulunuyor. Kumaşının özel dokuması, üzerindeki motifin çağrıştırdığı anlam ve yöre yöre farklı kültürleri yansıtması, ürünün özel yapısını ortaya çıkarıyor.

 

Peştamallerin Vazgeçilmez Buğusu

Her zevk ve beğeniye sahip olan kadınların ortak noktası olan peştamallar, el emeğini kaliteli olarak yansıtan ürünlerin başında geliyor. Üzerindeki özel boyamalar, simli işlemeler, kenarlarındaki fırfırlar, boncuk, nakış ve özel dokuma kumaşıyla çeyizlere zenginlik katıyor. Peştamal setleri içinde kese gibi aksesuarlar bulunuyor ve bu keselerin üzerinde de peştamalın üzerinde basılı olan ya da işlenmiş olan desenin aynısı bulunuyor. Sitemizde en güzel, kaliteli, gösterişli peştamal setleriyle, peştamal modelleri bulunuyor. Her biri birbirinden zarif olan ve özel işçilikle üretilmiş olan peştamalları özellikle turistik otellerin hamamlarında halen bulunduruluyor. Peştamalları gören turistler hayran kalırken, kullanımındaki şıklık ve rahatlık tarz bir seçeneği ortaya çıkarıyor. Kategorimizde en özel ve tasarım harikası peştamallara sunuluyor. Gösterişli, farklı renklerde, kaliteli ve yıllarca dayanıklı olan peştamal seçenekleri için sitemizde bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. En özel anlamı taşıyan bu peştamalları satın alarak, çeyiz hazırlıklarınızda, hamam sefalarınızda, hediyelik olarak, hamam işletmelerinizde ve peştamal sergileyebileceğiniz tüm ortamlarda kullanabilirsiniz. Gösterişli ve tarzı yansıtan bu nostaljik ürünlerin en farklı skalasını sitemizde bulabilirsiniz. Güzeli, kaliteliyi, nostaljiyi, el emeğini en özel şekilde sunan peştamalları sitemiz üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz. Geçmişimizi unutmadığımızı anlatan bu zarif ürünleri çeyiz, kullanım ve hediye olarak detaylandırabilirsiniz.