Dekoratif Yastık Kılıfı Modelleri

Eviniz için şık bir alternatif kullanmak ister misiniz? Öyleyse siz de dekoratif yastık çeşitlerini denemelisiniz. Bu tarz yastıklar çok kullanışlı ve moderndirler. Oturma odası, yatak odası, salon, mutfak hatta portmantolarda bile kullanılabilir. Bazı portmantoların bunun için uygun bir alanı bulunur. Mobilyalara ve oda içerisinde bulunan eşyalara uygun dekoratif yastıklarla evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Dekoratif yastıkların haricinde dekoratif yastık kılıfları da satın alabilirsiniz. Elinizde olan bir yastığa güzel bir kılıf geçirerek de dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Fazla yastığınız varsa, onları da böyle değerlendirebilirsiniz. Güzel dekorasyonunuz ile herkesin ilgisini çekebilirsiniz. Bu tarz ürünler için mutlaka Nahıl’ı ziyaret etmelisiniz.

 

Firmanın Dekoratif Yastık Ürünleri

Nahıl’da ev dekorasyonu ile ilgili güzel ürünler bulabilirsiniz. Güzel dekoratif yastık çeşitleri vardır. Bu yastıklarla evinize bambaşka bir dokunuş yapabilirsiniz. Bu yastık modellerinden birisi, lale desenli aplike yastık kılıfı olmaktadır. Oldukça zarif ve sade bir üründür. Amerikan bezinden imal edilmiştir. Krem rengi bir yastık kılıfı üzerinde aplike kırmızı lale işlemesi vardır. 5 kırmızı lale, yeşil sap ve yaprakları vardır.

Yastık kılıfının ölçüleri ise 30x30 santimetre şeklindedir. Fiyatı uygundur. Daha geleneksel dekoratif yastık kılıfları arıyorsanız, kahverengi keten işleme yastık kılıfı tam size göredir. Ürün keten kumaştan imal edilmiştir. Üzerinde kahverengi geleneksel motif işlenmiştir. Ölçüleri ise, 50x50 santimetredir. Krem ve kahverengi tonlarda mobilyalar için uygundur. Sade ve şık bir görünüşü vardır.

Bunun gibi bir de kahverengi işlemeli dikdörtgen yastık kılıfı mevcuttur. Krem rengi keten kumaş üzerine kahverengi geleneksel motif işlenmiştir. 40x65 santimetre ölçülerine sahiptir. Yatakların üzerinde, kanepelerde ve koltuklarda dekoratif bir görüntü için kullanılabilir. En çok kullanılan ürünlerden bir diğeri de kahverengi suyolu dokuma yastık kılıfı olmaktadır.

Yıkanmış kanvas kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşın üzerine dokuma suyolu motifi işleme yapılmıştır. 40x65 santimetre ölçülerindedir. Her oda için uygundur. Aynı ürünün diğer çeşidi ise, gri su yolu dokuma yastık kılıfıdır. Gri renklidir. Yıkanmış kanvas kumaştan imal edilmiştir. Gri, siyah ve beyaz mobilyalar üzerinde uyumlu olacaktır.

 

En Dekoratif Yastıklar

Siz de evinizin dekorasyonunda küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız bu dekoratif yastık kılıfları tam size göre. Hem de uygun fiyata. Popüler olan ürünlerimizden bir diğeri ise, bordo kutnu yastık kılıfı olmaktadır. Bordo renkten hoşlanıyorsanız bu yastık kılıfına bayılacaksınız. Rengi çok hoştur. Geleneksel kutnu kumaşından imal edilmiştir. 40x40 santimetre ölçülerinde üretilmiştir. Düz bir yastık kılıfıdır. Sadece üst köşesinde pencere kısmı el işlemesi örümcek tekniği bulunmaktadır. Size diğer dekoratif yastık tavsiyemiz ise, aplike Nahıl ağacı ikili yastık modelidir. Ham ketenden imal edilmiştir.

Üzerinde kırkyamanın geleneksel aplike işi ile nahıl ağacı işlenmiştir. Elde yıkamanız daha uygundur. Üzerinde ağartıcı kullanılmaz fakat ütülenebilir. Ölçüleri 38x38 santimetre şeklindedir. İkili bir takımdır. Birlikte kullanmanız daha hoş duracaktır. Yoga yapıyorsanız bunun için de uygun bir ürünümüz mevcut. Hem de uygun fiyatlıdır. Mandala desenli yoga minderi modelimizi siz de çok seveceksiniz.

Koton kumaştan üretilmiştir. Minder haki yeşil rengindedir. Üzerinde el örgüsü mandala aplikesi bulunmaktadır. Mandala renklerinde, kahverengi, sarı, turuncu, açık yeşil, koyu yeşil ve beyaz gibi renkler bulunur. Bir diğer sade ve yastık kılıfı modeli ise çiçek desenli aplike yastık kılıfıdır. Amerikan bezinden üretilmiştir. Üzerinde aplike çiçek deseni işlemesi vardır. Kılıf beyazdır, çiçekler kırmızıdır. 38x38 santimetre ölçülerinde üretilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR