El Örmesi Hasır Sepetler

Hasır objelerin bir ortama kattığı detay çok farklı ve natureldir. Özellikle kadınların vazgeçemediği aksesuarlar içinde hasırdan yapılan obje ve aksesuarlar bulunur. Ancak bunların içinde öyle bir aksesuar vardır ki, hem görsel tema hem de kullanım bakımından özel öneme sahiptir. Yıllar öncesini bizlere hatırlatan ve el emeğinin en zor olan işlerinden biri olan ve hasır örgü tekniğiyle hazırlanan el yapımı hasır sepet modelleri platformumuzda sunuluyor. Ahşabın özel bir tasarımı olan hasır, özellikle örülüş şekliyle en güzel motifleri sunuyor. Hasır sepetler bu görselde tasarlanırken, ev dekorasyonunda ve masa üzerlerinde harika bir tasarım yaratıyor. Hasır sepetlerin içerisine, çiçek yerleştirilirken, peçetelik olarak da kullanılabiliyor. Hatta bu hasır sepetleri ekmeklik olarak da kullananlar, yemek masalarına farklı bir görsellik katan kişiler de bulunuyor. Vitrin, masa üstü, tv sehpası ve antrelerde özel bir şekilde sergilenen bu objeler son derece görsel bir aksesuarı oluşturuyor. Sitemizde tamamıyla kadın el emeğinden oluşan hasır sepetleri sizler için sergilemekteyiz.

 

El Örmesi Hasır Sepetler

Lokanta ve restorantlarda ekmekleri en özel şekilde sunmayı sağlayan hasır sepet modelleri için platformumuzu inceleyebilirsiniz. Birbirinden gösterişli ve orjinal olan hasır sepetler, örülüş tarzı, hasır tellerinin inceliği ve farklı modellerde örülüşleriyle güzel bir görünüm oluşturuyor. Ev salonlarına ahenk katan hasır sepetler, şark köşesi gibi özel alanlara da eskitme bir görünüm ekliyor. Birbirinden özel olan bu dekoratif aksesuarlar, içlerine çiçek gibi süs eşyalarını da alırken, dağınık görüntüyü yok etmek için de kullanılıyor. Tespih, saat, takı ve farklı materyaller de hasır sepetler içinde saklanabiliyor. Örgü tekniğine örüldüğü materyal ile gösteriş katan hasır örgüler, sepetlerde oldukça tarz bir görünüm oluşturuyor. Yalnızca kermes ve sergi gibi el emeği tanıtımı yapılan lansmanlarda bulunan bu özel yapım ürünleri sitemizde bulabilir ve beğenmeniz durumunda satın alabilirsiniz. Salonlarınızı daha dekoratif hale getirmek için sade olmasına rağmen çok tarz olan bu objeleri tercih edebilirsiniz. Tasarım harikası olan bu objeleri yalnızca salonlarınızda değil, yatak odalarınızda toka kutusu, takı kutusu ve farklı eşyalarınızı saklamak için de saklama kutusu olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz iç kısmına hazır çiçekler yerleştirerek çok daha gösterişli ve tarz bir dekor aksesuarı olarak kullanabilirsiniz.

 

Örgü Hasır Sepetler

Örgü ürünlerinin çok farklı bir görünüm taşıdığı aşikar olurken, hasır sepetlerin kullanımı ve görüntüsü çok daha farklıdır. Bu objeler banyolarda da kullanılabilen dekoratif eşyalardır. İçlerine sabun, şampuan ve duş jeli gibi materyaller konulabilmekte ve banyoda özel bir kategori hazırlanabilmektedir. Islaklıkla ilgili bir sorun oluşturmayan hasır sepet ve sele gibi ürünler banyolarda da çok tarz bir görünüm oluşturur. Zevk sahibi kişiler ortamın derli toplu görünmesini sağlamak için hasırdan yapılmış sepetleri özel bir obje olarak seçebilirken, hem görünüm hem de kullanımda farklılık yaratabiliyor. Platformumuzda özel el işçiliğiyle hazırlanmış olan hasır sepetleri bulabilir, sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kadın emeğini ortaya çıkaran, hasırın en özel şeklini örgü tekniğinde kullanımını sağlayan bu özel objeler, eski yıllardaki en özel sanatlardan birini yansıtıyor olmasıyla da değer taşıyor. Üzerinde durulmuş, itina gösterilmiş ve hassasiyetle örülmüş sepet tasarımını ortaya koyan hasır sepetleri sitemizde bulabilirsiniz. Kadın emeğinin güzelliğini, karizmasını, görsel şahaneliğini naif bir şekilde tasarlayan hasır sepetler ile yaşam alanlarınıza en güzide detayı ekleyebilirsiniz. Güzel bir dekoratif objeyle ev ortamınıza naturellik katmak için platformumuzu inceleyebilirsiniz. El emeği örgü tekniğiyle hazırlanan hasır sepetleri evinize dekoratif görsellik katmak için kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR