Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünleri denilince aklımıza hemen okul gelir. Oysaki bu ürünler sadece okul için kullanılmaz. Ofisler, fabrikalar, iş yerleri, mimarlar, yazarlar ve pek çok meslek dalı bu ürünlerden faydalanır.

Bu ürünler çok geniş bir kitleye hitap ettiği için çok fazla çeşide de sahiptir. Kalemler, boyalar, çizim araçları, el yapımı defter çeşitleri, ayraçlar ve daha pek çok ürün bu grubun içinde yer alır. Son zamanlarda en çok ilgi gören alanlar ise defter çeşitleri ve ayraçlardır. Meraklısına göre çok fazla çeşit ve güzellikte ürünlerin bulunduğu defter ve ayraç grubu yeni bir sektör oluşturma yolunda ilerliyor.

Bunun farkında olduğumuz için ayraç ve defter grubumuzu bol çeşit ile oluşturduk. Ürünlerin bir kısmını Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın iktisadi işletmesi Nahıl’dan temin ederek kadınlarımıza da destek olabilirsiniz. El yapımı ve tamamen doğal malzemeden üretilen birçok ürünü piyasada bulacağınız fiyatın çok altında sahip olma şansına sahipsiniz. Bu sayede de özel tasarımlı ürünleri kullanma zevkine ulaşacaksınız.

Defter Grubu

Kırtasiye ürünleri içerisinde en fazla yer alan gruplardan biridir. Farklı çeşitleri dikkat çekiyor. Defter çeşitleri sıradanlıktan çok ötede olma özelliğine sahip. El yapımı defter grubu ve özel tasarım defter grupları bulunuyor. İşlemeli kapak tasarımları müşterileri ve görenleri kendine hayran bırakıyor. Defterlerde en çok mandala stili ön plana çıkıyor.

Bunun yanında harf işlemi kapaklar da ilgi çeken defter gruplarından birisi. Geri dönüşüm defterlerde oldukça şık tasarımlar ile müşterilerini karşılıyor. Geri dönüşüm ürünlerinin yaygınlaştırılması sayesinde çevre kirliliği önlendiği gibi ağaçların korunması da sağlanmış oluyor. Site, geri dönüşüm ürünlerine yer vererek hem doğaya hem ekonomiye hem de çevreye katkı sağlamış oluyor.

Defter gruplarının fiyatları, diğer firma fiyatlarına göre daha uygun. Diğer firmalarda bu tarz ürünler özel tasarım adı altında çok yüksek fiyatlara alıcısını beklerken, burada ise daha makul fiyatlar ile alıcısına hitap ediyor. Site, bu fark sayesinde de müşterilerine güzellik sağlamış oluyor. Ayrıca birbirinden şık not defteri ve defter kapları da görülmeye değer. Bu ürünler ile çevrenizde kullanılan ürünler arasında çok fark olduğunu hemen göreceksiniz.

Diğer Ürünler

Kırtasiye ürünleri grubunda el yapımı defter dışında ayraç, kalemlik boya setleri de bulunuyor. Özellikle birbirinden güzel ayraç modelleri çok sık görmediğiniz cinsten. İşlemeli, desenli ve meyve ayrıntılı ayraç türleri kullandığınız zaman çevrenizdekilerin dikkatini fazlasıyla çekecek şekilde tasarlanmış.

Kalemlik grubunda ise diğer ürünler de olduğu gibi farklılık ön planda. Hayvan şeklinde tasarlanmış kalemliklerin yanı sıra desenli ve farklı motiflerin bulunduğu kalemlik çeşitleri de mevcut. Boyama setleri ise çocukların isteğine karşılık verecek şekilde tasarlamıştır. Kumaştan yapılmış özel tasarım boya çantası içinde birbirinden farklı 6 renk boyama kalemi ve boyama defteri mevcut.

Aslında Nahıl ile çalışan kadın üreticiler tarafından üretilen ürünleri alarak dar gelirli kadınlara destek oluyorsunuz. Aldığınız ürünler hem el yapımı ürünler hem de çevrenizde az rastlayacağınız ürünler olma özelliği taşıyor. Bu da sizi ayrıcalıklı yapıyor. Site sayesinde hem ihtiyaçlarınızı karşılamış oluyorsunuz hem de ekonomik eşitsizliğin önlenmesine yardımcı olmuş oluyorsunuz. Site de bulunan kutnu düzenleyici ürünü, tasarım ve dizayn olarak çok şık olma özelliğine sahip.

Üründe kullanılan normal kumaş ve keten, hem modernliği hem de gelenekselliği bir araya getirerek farklılık yaratmış. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir veya hemen alabilirsiniz. Ayrıca müşterilere sunulan farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Göster:
Sırala:

Boya Seti

Set içerisinde bir adet resim defteri ve altı renk boya yer alır.Kırmızı puantiyeli kumaş kullanılm..

55,00₺ Vergiler Hariç: 46,61₺

Tokat Baskı Notluk

Tokat baskı tekniği ile üretilen mavi ve siyah desenli kumaştan yapılmış kılıf içerisinde bir adet n..

60,00₺ Vergiler Hariç: 50,85₺

Tılsım Motifli Defter Kabı

Ayraç uzunluğu 27 cm.Tılsım motifi işlenmiştir.Ayraç detayı defter kabının iç dikimindedir.Belirtil..

50,00₺ Vergiler Hariç: 42,37₺

Kutnu Organizer

Geleneksel kutnu kumaş ve keten kumaştan organizer olarak üretilmiştir.17 cm x 10 cm ölçülerin..

50,00₺ Vergiler Hariç: 46,30₺

Hardal Mandala Desenli Defter

Sentetik keçe üzerine cotton iplik ile el nakışı mandala motifi işlenmiş defter.Belirtilen ölçülerde..

80,00₺ Vergiler Hariç: 67,80₺

Kırmızı Nar Kitap Ayracı

Anadolu'nun yaygın bereket simgelerinden nar, tığ örgüsü ile işlenmiş ve renkli lastikle birleştiril..

25,00₺ Vergiler Hariç: 23,15₺

Kol Çantası Mandala Boyama Kiti

Bir adet mandala desenli kol çantası, 6 renk boyama kiti ve 1 adet saklama kesesinden oluşmaktadır.&..

70,00₺ Vergiler Hariç: 59,32₺

Keçe Notluk

Keçe notluk olarak tasarlanmıştır.Üzerinde keçe kumaştan ağaç motifi yer alır.17 cm x 23 cm ölç..

60,00₺ Vergiler Hariç: 55,56₺

deutsche Geldanlage