Saç Derisi Besleyici Otama Kırkpınar
Saç Derisi Besleyici Otama Kırkpınar

Otama Kırkpınar Saç Derisi Besleyici (017304)

Fiyat : 172,00 TL(KDV Dahil)

İçeriğindeki aktive edici yağlar saç derisindeki kuruma ile mücadele etmeye, saç foliküllerini canlandırmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.Avuç içine bir miktar alınır ve elin içine yayılır. Duştan hemen sonra havluyla kurulanmış saçın derisine parmaklarla masaj yaparak uygulanır.

Ürün Bileşenleri: Pistacia lentiscus fruit oil, Ricinus communis seed oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil (Aspir), Simmondsia Chinensis seed oil, Prunus Amygdalus Dulcis,Tocopherol (Koruyucu E vitamini), Rosmarinus officinalis leaf oil, Cinnamomum Camphora Leaf Oil, Laurel Berry Oil, Laurus nobilis leaf oil, Eucalyptus globulus leaf oil,Mentha piperita oil, Lavandula angustifolia oil.

Uyarılar: Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. 

50 ml'lik amber cam şişede gelir.

Bu ürün Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından desteklenen kadın üreticiler ve kadın kooperatifleri tarafından üretilmiştir. Satın alarak KEDV'in dar gelirli kadınları güçlendirme çalışmalarına destek olabilirsiniz.