Limonotlu Bıttım Saç Sabunu Otama Kırkpınar
Limonotlu Bıttım Saç Sabunu Otama Kırkpınar

Otama Kırkpınar Limonotlu Bıttım Saç Sabunu (017310)

Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)

Bitkisel yağlar sabunlaştırılarak soğuk yöntem ile elde üretilen bu sabun saçlarınıza ve cildinize yumuşaklık vererek kurutmadan temizler. Saçlarınızı ve cildinizi ıslatınız, sabunla köpürterek yıkayıp sonrasında iyice durulayınız.

Ürün Bileşenleri: Aqua, Olea Europaea fruit oil, Pistacia terebinthus Oil, Cocos nucifera oil, Butyrospermum parkii seed oil, Ricinus communis seed oil, Sodium hydroxide, Bentonite, Cymbopogon schoenanthus Oil.

Uyarılar: Sabunlar yaş iken tartılır ve 6 hafta kurutma raflarında bekletilir. Kuruduğunda %8'e kadar ağırlığı azalabilir. Elde yapıldığı için ağırlığı değişebilir. Göze temas ettirilmesi halinde bol su ile yıkanmalıdır. Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

140 gr-160 gr ağırlığındadır.

Bu ürün Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından desteklenen kadın üreticiler ve kadın kooperatifleri tarafından üretilmiştir. Satın alarak KEDV'in dar gelirli kadınları güçlendirme çalışmalarına destek olabilirsiniz.