Kurumsal Hediyelikler

 

Kurumsal hediyelikler; çalışma arkadaşlarına, müşterilere, mevcut ya da potansiyel iş ortaklarına yeni yıl, iş tebriği, terfi, memnuniyet, jest ya da ekibe hoşgeldin amacıyla alınabilir. Bu tip hediyelikler iyi izlenim bırakmaya ve olumlu bir imaj yaratmaya aracılık eder. Koleksiyon içinde tekli seçenekler olabildiği gibi set şeklinde özel kutularda ihtiyaçlara yöneliklik alternatifler de vardır. Ayrıca tekli ürünlerden tercihe göre ekip çalışanları için kişisel bir set paketi de oluşturabilirsiniz. Böylece hem daha dikkat çekici hem de ince düşünülmüş, kişilerin bizzat zevklerini yansıtan paketler hazırlanmış olunur. Hediyenin içeriği kadar sunumları da son derece önemlidir. Hele ki bu tip armağanlarda kurumların kalitesini ortaya koyan, seçimlerin yapılması büyük önem taşır. El emeği ile hazırlanması Nahıl ürünlerinin daha değerli ve farklı olmasında büyük bir paya sahiptir.

 

Zengin Çeşitlilik Sunan Kurumsal Hediyelikler

 

Hediye seçimi son derece zahmetli bir süreçtir. Özellikle çok iyi tanımadığınız müşteriler, ekip arkadaşları, iş ortakları için uygun seçeneklerin belirlenmesi zaman zaman oldukça zorlayıcı olabilir. Kurumsal hediyelik koleksiyonu sayesinde her zevkin beğenebileceği, çalışırken ihtiyaç duyabileceği alternatifleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Sentetik keçe ile kaplanan ve üzerine nakış ile motif yapılan defterler farklı renkleriyle her zevke hitap eden seçeneklere sahiptir. Aynı şekilde havlu setleri, lavanta keseleri hem kadın hem de erkek kullanıcılar için idealdir. Yastık, fular gibi renk, desen konusunda zengin çeşitlilik sunan ürünler yine kurumsal hediyelik olarak değerlendirilebilir. Kurumsal hediyelik seçkisinde bebek ve banyo setleri de vardır. Titizlikle hazırlanan kutular ince düşünülmüş, ihtiyaç duyulan parçalardan oluşur. Set içerisindeki ürün adedi tercih edilen kutuya göre değişiklik sunabilir. Kutu içerikleri ayrıca kişiselleştirilebilir.  

Özel günler kapsamında hizmet verilen müşterilere, iş arkadaşlarına kurumsal hediyelik çeşitlerinden armağanlar hazırlanabilir. Özel günlere hazırlanan seçeneklerde pek çok alternatif vardır. Yeni yıl, şirketin kuruluş yılı gibi herkese aynı hediyelerin verilmesinin uygun olduğu durumlarda yine koleksiyonun zengin çeşitliliğinden faydalanılabilir. Set ya da tek parça halinde birbirinden özel kurumsal hediyelik çeşitlerinden kolaylıkla seçim yapabilir, markanın el emeğiyle hazırlanan seçkin ürünlerini hediye olarak sunmanın farkını yaşayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR