Kurtlarla Koşan Kadınlar Vücut Yağı Otama

  • Ürün Kodu: 8699108173024
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 155,00₺

150ml’lik cam şişede gelir.

KKK vücut yağı şişesinin içinde stres ve sinir yatıştırıcı, sakinleştirici ve moral düzeltici, tahrik edici ve kendine güveni arttıran bir karışım var: İyileştirici uçucu yağı damlatılmış tıbbi papatya maseratı, gençleştiren uçucu yağı damlatılmış aynısefa maseratı, duyuları şımartan fındık, olağanüstü güçlü bir antioksidan olan yalancı iğde, ilham ve cesaret veren misk adaçayı, şehvet uyandırıcı santal odunu, ısıtıcı dereotu. Banyodan sonra kurulanır kurulanmaz yüz ve saç derisi dahil tüm vücutta kullanabilirsiniz. Gün içinde kulak arkasına ve boyna sürerek kokusunu tazelenebilir.

Kullanmadan evvel, bilmediğiniz bir alerjiniz olup olmadığını test etmek için bileğinizin içine bir miktar sürüp 15dk beklemelisiniz. Güneşten ve nemden uzakta, size ulaştığı tarihten itibaren 4 ay boyunca kullanabilirsiniz.
İlaç değildir. Hamilelik, emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Bu ürün Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından desteklenen kadın üreticiler ve kadın kooperatifleri tarafından üretilmiştir. Satın alarak KEDV'in dar gelirli kadınları güçlendirme çabalarına destek olabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Vücut Yağı, Banyo, Vücut Bakımı, Bakım, Kurtlarla Koşan Kadınlar, Otama kurtlarla, koşan, kadınlar, vücut, yağı, otama, sürdürülebilir, kozmetik

deutsche Geldanlage