Tansu Komar Özel Koleksiyon Ürünleri

Birçok sergi ve müze için takı tasarımları ile adından sıkça söz ettiren ve zamanın dokusunu kullandığı taş seçenekleri ile eşyalara uyarlayan Tansu Komar'ın site üzerinde bulunan Tansu Komar özel ürünleri koleksiyonu, birçok kişi tarafından büyük talep gördü. Birbirinden özel tasarımların yer aldığı ve el işçiliğinin konuştuğu Tansu Komar koleksiyonu, yeni eklenen birçok ürün ile birlikte satışa sunuldu.

 

Koleksiyonluk Takı Ürünleri

Birbirinden özel tasarımlar ile zamanın ince dokusunu günümüze getirmeyi başaran, kullandığı taşlar ile farklı enerjileri insan vücuduna nakletmeyi başaran Tansu Komar koleksiyonu ürünleri arasında birçok takı çeşidi bulunuyor. Pirinç üzerine işlenmiş birçok motif arasından çintemani motifinin kullanıldığı kolyeler, site üzerinde büyük bir talep ile satışa sunulurken; sunulan kırmızı ve siyah renk seçeneği sayesinde birçok kişinin gönlünü fethetmeyi başarıyor. Bununla birlikte ayarlanabilir ip tekniği sayesinde her insan vücudu için uygun bir ergonomi sunan kolyeler, Tansu Komar Koleksiyonu içerisinde oldukça gözde haline gelen ürünler arasında yer alıyor. Yine çintemani motifinin yer aldığı kırmızı renk belirlenmiş bir bileklik tasarımının da satışa sunulduğu site üzerinden birçok Tansu Komar tasarımına sahip takı ürünlerine ulaşabilmek mümkün. Tansu Komar özel ürünleri arasında seçim kararsızlığı yaşayan kişiler için yardım eden çintemani motifi, Türkler tarafından İslamiyet öncesi tercih edilen Şamanizm inancına göre kutsal sayılan bir motif olarak karşımıza çıkarken; Tansu Komar koleksiyonu içerisinde birçok ürüne yerleştirilen ve pirinç üzerine işlenen bu motif, zamanın algısı içerisinde derin bir karmaşa yaratılmasına sebebiyet veriyor. Her biri koleksiyonluk ürün olma unvanına yaraşan tasarım ürünlerin seri üretime geçmemesi nedeni ile tasarımsal değer kazanması fark edilen detaylar arasında yer alırken; her bir tasarım ürününü el gücü ile tasarlanarak birbirinden farklı birçok takı tasarımının ortaya çıkması sağlanıyor. Tansu Komar koleksiyonuna ait takı tasarımlarına ulaşabilmek için nahil.com.tr adresi üzerinden seçenekleri inceleyebilir ve birbirinden özel koleksiyon tasarımı takıları satın alabilirsiniz.

 

Özel Tasarım Taşıma Eşyaları

Tansu Komar tarafından çintemani motifleri ile bezenerek renk ahengini kullanıcılarına sunduğu tasarım taşıma eşyaları her geçen gün tasarlanmaya devam ediyor. Site üzerinde kırmızı ve siyah renklerinin sunulduğu Tansu Komar koleksiyonu ürünleri içinde yer alan makyaj çantası, çintemani motifi ile tasarımı tamamlanarak bej ve siyah renklerinin oluşumundan meydana gelen özel bir koleksiyon ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte kırmızı seçeneğinin de bulunduğu makyaj çantaları için birçok moda sever büyük bir talep göstererek ürünlere rağbet etmiştir. 25X18 santimetre boyutlarında olan ölçümleri ile makyaj malzemelerini yanında taşımak isteyen kişilere koleksiyon değerinde bir ürün sunan Tansu Komar özel ürünleri, çintemani motifi ile bezenerek özel bir tasarım ürününü ortaya çıkarmayı başarıyor. Makyaj çantalarının yanı sıra yine Tansu Komar'a ait özel tasarım olan cüzdan seçeneklerinin de bulunabileceği site üzerinde; eni 21 santimetre, boyu 14 santimetre olan ölçümler ile siyah ve kırmızı renk seçeneğinin kullanıcılara sunulduğu özel tasarım ürünleri arasında bir tercih yapılabilmektedir. Makyaj çantası ile takım haline üretilerek çintemani motifinin yer aldığı tasarım cüzdanlarda, Şamanizm esintilerini çağrıştıran renk tonları tercih edilerek makyaj çantası ve diğer takı ürünleri ile adeta bir set oluşturulmasına imkan verilmiş görünüyor. Tüm Tansu Komar ürünlerine ulaşabileceğiniz nahil.com.tr adresinden; Tansu Komar tarafından tasarımı yapılan son takı ürünleri, taşıma çantaları, cüzdan ve daha birçok koleksiyon değerindeki ürüne ulaşabilir; aynı zamanda el emeği ile tasarlanan birçok ürüne ilk ulaşan kişilerden olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR