Kadın Takı Modelleri

Takılar kadınların en önemli aksesuarları arasında yer alıyor. Giyimlerin tamamlayıcısı olan bu takılar aynı zamanda kadınların kendilerini mutlu hissetmelerini de sağlıyor. Kadınlar için vazgeçilmez olan ürünler arasında yer alan kadın takı çeşitleri web sayfasında yer alan takı kategorisinde satışa sunuluyor.

Sayfada satışa sunulan takı çeşitleri el yapımı kolye, küpe ve bileklik oluyor. Ancak bu takılar fabrikasyon üretilen ürünler değil tamamen el emeği ile üretilen ürünler oluyor.

Kategorideki ürünler el yapımı bileklik, kolye ya da küpe olmak üzere alt kategorilerde bulunuyor. Bu sayede alıcılar istedikleri türdeki takı için gerekli sayfaya girerek sadece o takı türünde inceleme yapıyorlar. Ürünler kadınlar tarafından el işçiliği ile üretilen kaliteli ürünler oluyor. El yapımı küpe ve diğer ürünlerde kullanılan renk ya da modeller tamamen kadınların elinde oluyor. Kadınlar uyumlu olacağını düşündükleri renkleri bir araya getirerek üretim yapıyorlar.

 

El Yapımı Takıların Özellikleri

Kadın takı satışının yapıldığı sayfada kadınlar tarafından emek harcanarak üretilmiş olan doğal ürünler bulunuyor. Bu ürünler üreticisi olan kadın tarafından belirlenen materyallere ya da özelliklere sahip oluyorlar. Renk, boncuk, motif, oya ya da diğer aksesuarlar kadından kadına değişebiliyor. El yapımı bileklik çeşitleri arasında boncuklu, iğne oyalı, bağcıklı ve halkalı bileklikler bulunuyor. İğne oyalı bilekliklerde ip üzerinde kadınlar tarafından yapılmış olan iğne oyaları bulunuyor. Ayrıca iğne oyalı bilekliklerde kullanacak kişinin bileğine uygun ayarlanabilecek ipler bulunuyor. Bu sayede kişiler bileklikler bileklerine bol geldiği durumda ipi asılarak bileklerine uygun hale getirebiliyorlar. Bilekliklerde bulunan iğne oyaları ise çiçek motiflerinden oluyor. Ayrıca bilekliklerin satış sayfasında bilekliğin boyu ve özelliği hakkında kişilerin merak edebilecekleri bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler arasında bilekliğin boyutu yer alıyor. Bu sayede kişiler satılan bilekliğin bileklerine uygun olup olmayacağını anlayabiliyorlar. Kategoride satılan el yapımı takılar arasında el yapımı kolye türleri de yer alıyor. Kolyeler takı takmayı seven kişilerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Kıyafetler üzerine uyumlu bir şekilde satın alındıklarında kadınların şıklığının tamamlayıcısı oluyorlar. Kadınlar tarafından yapılarak satılan kolyeler şu özellik ve çeşitlere sahip oluyor. Kolyelerde boncuk, iğne oyası ve pirinç detaylı kolye uçları bulunuyor. Ayrıca kolyeler ayarlanır iplere sahip oluyor. Kolyelerde bulunan iğne oyası kolye uçları farklı renklerde yapılmış olan iğne oyası motifleri oluyor. Stokta olan iğne oyası kolye uçlarının renkleri arasında bordo, gri, gümüş, hardal ve turkuaz bulunuyor. Bileklik ve kolye alan kişiler el yapımı küpe çeşitlerinden de satın alarak kendi zevklerine uygun takı setleri oluşturabiliyorlar. Kategoride bulunan küpeler kadınlar tarafından boncuklar kullanılarak üretilmiş ürünler oluyor. Kullanılan boncuklar farklı renklerde olduğu içinde diğer takılara veya giyilen kıyafete uyumlu olabiliyor. Ayrıca bu küpeler 8cm uzunluğunda üretiliyor.

 

El Yapımı Takıların Fiyatları

Kadın takı satışı yapılan kategoride bulunun takı türlerinin her biri dayanıklı ve kaliteli ürünler oluyor. Bu ürünler aynı zamanda doğal ürünler oldukları ve ipler kullanılarak yapıldıkları için sağlığa ya da cilde bir zarar vermiyorlar. El işçiliğiyle ortaya çıkarılan takıların fiyatları ise normalde satışa sunulan takılara göre oldukça ekonomik oluyor. Bu sayede kişiler şık takılara daha az ücret ödemiş oluyorlar. Takı kategorisinde bulunan el yapımı bileklik çeşitleri yapımda kullanılan malzeme, verilen el emeği ve diğer özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bilekliklerin boncuk detaylı olanları 50-130 TL arasında olurken iğne oyası detaylı olanlar 40 TL oluyor. Pirinç detaylı bileklikler ise 30 TL’ye satılıyor. Takı kategorisinde yer alan takılar arasında el yapımı küpe de yer alıyor. Küpeler kadınlar tarafından renkli boncuklar kullanılarak yapılıyor. Küpelerin satış fiyatı ise 45 TL oluyor. El yapımı kolye satış fiyatları ise kolyelerin özelliklerine bağlı olarak 45-55 TL arasında değişebiliyor. Bu ürünlerden satın alıp kullanmak isteyenler siparişin ardından kısa süre içinde kargolarını alarak kullanmaya başlayabiliyorlar.