Sofra Tekstili - Sofralarınız için Ürünler

Bir mutfağı gösteren şey yemek masası ve sofra düzenidir. Bunun için güzel bir mutfak masası ve gösterişli bir sofra düzeni ayarlamak gerekmektedir. Güzel bir mutfak için sofra aksesuarları kullanmalısınız. Bunlar çeşitli servisler ve masa örtüleri gibi ayrıntılar olabilirler. Masanıza uygun bir örtü ve servis ayarladığınızda diğer sofra tekstili ürünleri de onlarla uyumlu olmalıdır. Örneğin, peçetelikler ya da tuzluklar gibi. Bu tarz ürünleri uygun bir şekilde dekore ettiğinizde güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Böylece misafirlerinizi de en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz.

 

Sofra Tekstil Ürünleri

Sofra tekstili ürünler için pek çok firma vardır. Bunun için pek çok seçenek vardır. Siz de en güzel sofra tekstili ürünleri satın almak istiyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Çeşitli modellerde sofra ürünleri bulabilirsiniz. Bir mutfak masasında runner çok şık duracaktır. Hemen sofra aksesuarları çeşitlerimizden zevkinize göre bir runner seçebilirsiniz. Petrol yeşili urla runner ürünümüz hoş rengiyle dikkat çekmektedir. Manisa bezinden imal edilmiştir. Petrol yeşili rengindedir. Üzerine Urla'nın doğasını betimleyen motifler işlenmiştir. Püsküllü bir runner modelidir. Püsküllerinin uzunluğu 4 santimetre şeklindedir. Eni 25 santimetre, boyu ise 82 santimetredir. Fiyat olarak uygundur. Diğer tavsiye edilen runner modelimiz ise kurdele runner ürünüdür. Keten kumaştan imal edilmiştir. Üzerine ipek kurdele ile nakış yapılmıştır. Krem rengindedir. Eni 35, boyu 1.20 metre uzunluğundadır. Üzerindeki nakışlar, küçük kırmızı çiçeklerden oluşan oldukça sade bir modeldir. Daha özel tasarım bir runner istiyorsanız, tavus kuşu el boyama runner çeşidini tercih edebilirsiniz. Bu ürün Amerikan bezinden imal edilmiştir. Amerikan bezi kumaşının üzerine el boyama tekniği uygulanmıştır. Runner krem rengidir. El boyaması ise renkli bir tavus kuşudur. Uç kısımlarında da renkli çaputlar vardır. Ölçüleri 40x1,20 santimetre şeklindedir. Şık ve sıra dışı tasarımı olan bir üründür. Diğer el boyama ürünü ise anka kuşu el boyama runner ürünüdür. Amerikan bezinden yapılmıştır. Krem rengidir. Üzerinde el boyama tekniğiyle anka kuşu motifi yapılmıştır. Uç kısımlarında renkli çaputlar bulunmaktadır. Anka kuşu da kırmızı, yeşil ve krem renkleriyle oldukça ilgi çekici bir şekilde boyanmıştır. 40x1,20 santimetre ölçüleri vardır. Servis seti atın almak isterseniz ikili Amerikan servis seti ve elpek dokuma lacivert çizgili runner ürünümüzü alabilirsiniz. Bu üründe iki Amerikan servisi ve bir runner bulunmaktadır. Krem rengindedir ve kenarlarında lacivert çizgiler vardır. Oldukça sade bir modeldir. Yüzde yüz pamuk ve el dokuması bir üründür. Açık kahverengi çizgilerle dokunmuştur. Amerikan servisi ölçüleri 35x50 santimetre, runner ölçüleri ise, 1,50x45 santimetre ölçülerinde tasarlanmıştır.

 

Farklı Ürünler

Eğer bu anlatılanlardan daha farklı bir sofra tekstili ürünü arıyorsanız, kutnu runner ürününü deneyebilirsiniz. Bu ürün geleneksel kutnu kumaştan imal edilmiştir. Mavi renktedir. Boyu 41 santimetre, eni ise 2 metre şeklindedir. Köşeleri dantel detaylıdır ve püskülleri vardır. Diğer ürünümüz ise bordo urla runner olmaktadır. Manisa bezinden imal edilmiştir. Bordo rengiyle oldukça şık görünmektedir. Püskülleri vardır ve 4 santimetre uzunluğundadır. Üzerinde Urla'nın doğasını anlatan motifler işlenmiştir. Kumaş dokusu özeldir. 25x82 santimetre ölçüleri bulunmaktadır. Başka sofra aksesuarları arasından ise şahmeran el boyama runner da güzel bir seçenektir. Amerikan bezinden üretilmiştir. Uç kısımlarında renkli çaputlar bulunmaktadır. Ölçüleri 40x1,20 santimetre şeklindedir.