Amerikan Servisi Çeşitleri

Sofra tekstili, evlerinizi ziyarete gelen misafirlerinize sunacağınız yemekleri, en iyi şekilde göstermenize yardımcı olacaktır. Masalarınızdaki tabaklarınızın ve çatal bıçaklarınızın ortaya çıkmasını sağlayan masa örtüleriniz, ziyaretçilerinize verdiğiniz değeri de gösterecektir. Ürünlerimiz, hem müşterilerimizin isteklerine bağlı seçeneklere hem de her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır.

Kaliteli, sağlıklı ve estetik sofralar kurmak isteyenlere özel seçenekler sunduğumuz Nahıl’da, birbirinden farklı ürünü de bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kadın üreticilerin el emeği olarak sunulmaktadır. Satın alınan her ürün karşılığında, dar gelirli kadınlara destek olabilir, onların hayat mücadelesine destek verirken, evlerinizin ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.

 

Amerikan Servisinde Çeşitlilik

Amerikan servisi masalarımızda, her bir misafirin tabağının altında yer alan örtülerdir. Masa süslemenin vazgeçilmezi arasında yer alan Amerikan servisleri, kişilerin tercihlerine ve isteklerine göre şekillenebilmektedir. Özellikle yeni ev kuran kişiler için olmazsa olmaz olan servisler, Nahıl’da hem uygun fiyatlara hem de kaliteli malzemeyle satışa sunulmaktadır. Tabaklarınızın ve diğer masa süslerinizin rengine ve desenine uygun, birlikte güzel bir uyum yakalayacağını düşündüğünüz Amerikan servisleri sepetinize ekleyerek satın alabilir, evlerinizde kullanabilirsiniz.

İşletmemizde, müşterilerimize sunduğumuz Amerikan servisi ürün çeşitlerimiz: Çiçek aplike işlemeli

  • Nakışlı
  • Manisa Bezi Dokuma
  • Yüzde Yüz Pamuk Elpek Dokuma
  • Kutnu Kumaşlı

Ürünlerimiz, kaliteli kumaşlardan ve ipliklerden işlenerek sunulmaktadır. İkili setler halinde de satılan ürünlerimizi, dilediğiniz kadar sipariş vererek satın alabilir ve evlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerimizi, yıkandıktan sonra da kaliteli ve sağlam şekilde yıllarca kullanabilirsiniz. Amerikan servisleri, dilerseniz tabaklarınızın renkleriyle uyumlu tercih ederek, masanızda tamamen bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanında farklı renklerdeki masa, tabak ve bardak takımlarınıza uygun olabilecek özel tasarım ürünlerimize göz gezdirerek de sipariş verebilirsiniz. Sofra tekstilinin vazgeçilmezlerine yer verdiğimiz sitemizde, müşterilerimize banyo, aksesuar, ev dekorasyonu konusunda da geniş seçenekler sunuyoruz. Böylece tam bir hizmet vererek evlerinizin tüm ihtiyacını karşılamanızı sağlıyoruz.

 

Runner ve Peçete Modelleri

Runner sofra takımı ürünleri, masaların ortasına yerleştirilen, salataların, tuzlukların ve şamdanların bulunduğu bölümde kullanılan örtülerdir. Runner ürünleri, masayı uzun kenarı ölçüsünde, tam ortadan kaplar ve servisin şıklığını artırır. İşletmemizde, birbirinden farklı desenlerle Runner seçenekleri sunuyoruz. Ürünlerimizde Anka kuşu motifleri, şahmeran ve tavus kuşu motifleri bulunmaktadır. Bunun yanında düz ve sade ürünler arayanlara da hizmet veriyoruz. Kurdele işlemeli, kahverengi ve lacivert çizgili, kutnu, petrol yeşili ve bordo ürünlerle müşterilerimizin sofralarını renklendiriyoruz.

İşlemeli ürünlerimiz, masalarınızın estetik görüntüsüne katkı sağlarken, zevkli ve kıymetli bir sofranın da ortaya çıkmasında yardımcı olur. Özel ürünlerimiz arasında yer alan Manisa bezi, incecik yapısıyla masalarınıza doğal bir dokunuş katarken, motifleriyle sizi Urla ilçesinin doğasına da götürecektir.

Peçete modelleri konusunda da masalarınızda bulunan Amerikan servisiniz ve Runner ürünlerinize uygun peçeteleri sizlere ulaştırıyoruz. Kullan at peçetelere oranla daha nadir kullanılan sofra peçeteleri, misafirlerinizin tabaklarıyla uyumlu, çeşitli motiflerle beğeninize sunuluyor. Dilediğiniz boyda ve renkte peçete seçenekleri için bizleri tercih edebilir, dilediğiniz ürünleri sipariş ederek, sofralarınızda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerimiz, kaliteli kumaşlardan üretildiği için yıkandıktan sonra renk solması ve iplik atması görülmez, böylece uzun yıllar boyunca kullanımınız hedeflenir. Farklı ve çeşitli ürünlerimiz, müşteri memnuniyeti garantisiyle, kadın üreticilerin el emeğiyle üretilerek sizlere sunulmaktadır. Her bir üründe yoğun emek harcanmış ve en mükemmel görüntüsü sağlanarak sunulmuştur. Değer verdiğiniz yakınlarınıza, kendinize ya da eşinize dostunuza ürünlerimizden satın alarak, jest yapabilir aynı zamanda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın desteklediği kadın kooperatiflerine katkıda bulunabilirsiniz.